Každý den | Celý den – Zdraví začíná v misce®

Každý den | Celý den – Zdraví začíná v misce® Previous item Nový obchod a výdejna... Next item Zcela nový jogurt pro psy...

Mnoho našich zákazníků ví, že příběh Yoggies začal u nemocného štěněte. Na začátku jsme pro něj vyrobili jogurt pro psy i první granule lisované za studena bez chemie.

Díky tvrdé práci , velkému množství peněz a pečlivému vývoji víme, že krmiva Yoggies chutnají i pomáhají. A právě díky tomu již máme pro naše psí přátele v nabídce šest druhů granulí lisovaných za studena, vhodných pro štěňata i dospělé psy, konzervy, jogurty, pamlsky i doplňky pro psy. Všechny tyto produkty jsou vyrobeny bez jakékoliv chemie i konzervantů tak, aby byly pro psy maximálně zdravé a vrátily jim chuť a vůni potravy z přírody.

A právě zdraví psa je hlavním důvodem, proč jsme přišli s produktovou řadou Každý den | Celý den. Díky ní najdete v Yoggies krmiva pro své štěně, vybíravého, nemocného i „nežravého“ psa. Krmit tak můžete granulemi ráno i večer, konzervu dát psovi jako chutnou svačinku, odměnou pak mohou být pamlsky Yoggies a pokud budete chtít posílit imunitní systém psa nebo mu jen dát obrovskou dobrotu, můžete mu dát vynikající jogurt pro psy bez laktózy….a k tomu vymýšlíme spoustu dobrot i dalších novinek.

► Podívejte se na novou, intuitivní kalkulačku krmných dávek i s tipy „jak správně vybrat granule pro psa“

Naše tipy: jako skvělé granule pro štěňata se osvědčily minigranule Yoggies Active. Pro otylé, starší nebo nemocné psy nebo jako dietnější krmivo vyzkoušeli chovatelé granule s jehněčím masem a bílou rybou. Kuřecí s hovězím masem jsou zlatou střední cestou a monoproteinové konzervy se skvěle hodí jako kompletní krmivo i svačina pro psy. Pokud budete potřebovat dodat svému psovi energii nebo posílit imunitu, vyberte jogurt pro psy. Odměnou i pamlskem jsou pak originální domácí piškoty s kuřecím masem. Opravdovou dobrotou, kterou vyzkoušel už nejeden páníček či panička, a dnes se se svým psem dělí, jsou sušená hovězí masa.

Toto vše i spokojené ohlasy našich dvou i čtyřnohých zákazníků jsou důkazem toho, že Zdraví začíná v misce® Každý den | Celý den.