Jogurty pro psy a kočky až do domu

Jogurty pro psy a kočky až do domu Previous item Tipy na Vánoční dárky pro... Next item Jak vybrat správné granule...

Jogurt pro psy a kočky je plný probiotik, vitamínů i výživy pro zdravou kůži, srst, drápy a imunitu vašich psů i koček.

Vymysleli a patentovali jsme jej pro naše psy s problémy se zažíváním, plynatostí a průjmy i pro posílení imunity a nastavení správného zažívání.

Yoggies jogurt pro psy a kočky je patentovaným produktem, který je zcela čerstvý, chlazený, vyrobený ze směsi ovčího a kravského plnotučného mléka a směsi speciálních probiotických kultur, které má pes i kočka ve svém trávicím systému (některé z nich má i člověk, ale v mnohem menší denzitě).

→ K nákupu do eshopu…

Jak jsou jogurty posílány?

Čerstvé Yoggies jogurty pro psy a kočky můžete objednávat na našem eshopu. Posíláme je v zálohovaném polystyrenovém boxu s chladící vložkou po 6ti nebo 12ti kusech prostřednictvím dopravců – České pošty, DPD, nebo PPL podle volby zákazníka.

POZOR!!! Jogurty pro psy a kočky si můžete objednávat VŽDY OD PONDĚLÍ DO STŘEDY proto, aby byly k Vám domů dopraveny vždy nejpozději do pátka každého týdne!

Jak lze za jogurty pro psy zaplatit?

Pokud objednáváte na našem eshopu pouze jogurt pro psy, pak je platba možná pouze kartou nebo převodem z Vaší banky. Pokud nakupujte více druhů a položek v jednom nákupu a součástí nákupu je také jogurty Yoggies, pak Váš nákup lze zaplatit pouze kartou, nebo převodem z banky.

Kolik jogurty stojí a je na polystyrenový box a chladící vložku vybírána záloha?

Cenu jogurtů najdete vždy na našem eshopu Yoggies. Součástí zásilky je také 120.-Kč VRATNÁ ZÁLOHA NA POLYSTYRENOVÝ BOX A CHLADÍCÍ VLOŽKU. Tento chladící box, nebo boxy s chladícími vložkami můžete jednoduše vrátit prostřednictvím např.České pošty, nebo jakéhokoliv dopravce na adresu našeho skladu Yoggies s.r.o., Beřovice 23, Zlonice 27371, nebo v našem obchodě na adrese Obchod Yoggies, Evropská 695, Praha 6 (v objektu prodejny BILLA u stanice tramvaje sídl.Červený vrch).

Jak lze vrátit polystyrenový box s chladící vložkou a dostat peníze za zálohu boxů zpět?

Pokud nám pošlete nepoškozený(é) box(y) s chladící vložkou (vložkami) zpět prostřednictvím dopravce, přibalte prosím, nebo pošlete nám krátký mail na obchod@yoggies.cz oznámení o zaslání zásilky a číslo účtu, na které Vám budou obratem peníze vráceny. Pokud nám doručíte box(y) do našeho obchodu, bude Vám záloha na boxy vrácena ihned.

Proč lze nákup jogurtů, nebo nákup, kde je součástí jogurt Yoggies zaplatit pouze kartou, nebo převodem z banky?

Kvalita chlazeného jogurtu je závislá na jeho teplotě a tedy a také na množství probiotik. Chladící vložka spolu s polystyrenovým boxem dokáže uchovat teplotu ca 24.hodin. Stává se však, že zákazníci, kteří objednávají „na dobírku“ nechávají své zásilky u dopravce více dní, nebo ji mnohdy nepřevezmou bez oznámení dopravci. Tím by byla kvalita i funkce jogurtu poškozena (jogurt by byl zničen) a proto chceme tomuto zabránit a zákazníka „donutit“ svému čtyřnohému příteli dopravit jogurt v odpovídající, chlazené kvalitě. Děkujeme za pochopení.

Proč jogurty lze objednávat pouze od pondělí do středy?

Kvalita jogurtu je přímo závislá na jejich čerstvosti a uchování nízké teploty od 1 do ca 10°C (krátkodobě). Aby jogurty nezůstávaly u dopravce přes víkend, kdy většina dopravců své zásilky nedoručuje, posíláme poslední zásilky jogurtů ve středu, aby k Vám byly dopraveny nejpozději do pátku téhož týdne, kdy byly objednány. Pokud budou objednány ve středu po 12.hod. lze Vaší zásilku expedovat nejdříve v pondělí následující týden.

Jakmile obdržím zásilku, jak mám s jogurty zacházet a uchovávat je?

Ideální je, pokud jogurty z termoboxu vložíte do ledničky a uchováte v teplotě okolo 4°C.

Kde je možno také Yoggies jogurty pro psy a kočky koupit?

Vlastní eshop Yoggies na adrese Evropská 695, Praha 6 (objekt BILLA, přímo z ulice na stanici tramvaje sídl.Červený vrch) má pro Vás stále připravené čertsvé jogurty. K tomu po celé ČR máme smluvní prodejce (někteří nemusí mít čerstvé jogurty ve své nabídce)

Co vlastně jogurt pro psy a kočky dokáže?

Jogurt pro psy a kočky si cení chovatelé i veterináři díky jeho účinkům a složením proto, že:

  • je složen mj.z ovčího mléka, které je plné vitamínů a živin pro podporu kvality kůže, srsti, drápů i výživu kloubů,kostí i celého organismu
  • neobsahuje žádnou laktózu, kterou neumí pes ani kočka trávit
  • umí zastavovat a potlačovat plynatost i akutní, či dlouhodobá průjmová onemocnění
  • dlouhodobě podporuje zdravou střevní mikroflóru a imunitu zvířat
  • může být skvělým „nosičem“ pro podávání doplňků potravy, léků apod.
  • je doplňkem potravy při léčbě např.antibiotiky
  • v kombinaci např.s granulemi lisovanými za studena s jehněčím a rybou může být součástí diety pro nemocné psy
  • obsahuje ca 4,5% přírodního živočišného tuku a proto lze psa tímto přírodním způsoben „osvalit“ i dodat rychle potřebnou a dobře stravitelnou energii
  • je to skvělá a chutná pochoutka i odměna pro psa i kočku