Jak vybrat správné granule pro štěně

Jak vybrat správné granule pro štěně Previous item Jogurty pro psy a kočky až... Next item Nový obchod a výdejna...

Jakmile si přivezete domů štěně, bude jednou z vašich prvních starostí čím a jak správně krmit štěně. Pokud se rozhodnete pro granule, pak budete muset vyřešit další otázku, která bude znít: jak vybrat správné a zdravé granule pro moje štěně?

Rad je hned několik. Důležitý, při výběru granulí, je fakt, že váš pes je hlavně masožravec. Tato rada se týká výběru granulí, stejně tak jako pytlů, ve kterých jsou granule baleny. Nevěnujte se při výběru granulí pro své štěně jen grafice pytle, ale otočte ho a podívejte se na složení granulí. Pokud totiž na prvním místě uvidíte cokoliv jiného než maso, nedoporučujeme takové granule vůbec kupovat. Máte přeci masožravého psa, ne slepici, že? Pozor také na „odborně“ psané popisy surovin…například kuřecí bílkovina nebo vedlejší produkty živočišného původu, byť by byly na prvním místě mezi složením granulí…co si pod tím představíte????

Zdraví psa je přímo závislé na dostatku kvalitních proteinů a tuků přímo z masa. Důležité jsou i přírodní vitamíny, vláknina a součástí krmiv bývají i složky podporující kloubní aparát i šlachy a klouby.

Když v Yoggies vymýšlíme krmivo, chceme, aby bylo, stejně jako potrava v přírodě, vhodné pro všechny rasy i věkové kategorie psů. Taková krmiva se nazývají „All Life Stages“ (všechny věkové stupně). A tak je to i u krmiva, které jsme pojmenovali Yoggies Active.

Yoggies Active granule lisované za studena jsme vymysleli jako nejvhodnější krmivo pro aktivní psy všech plemen i věku. Jako nejlepší krmivo se tyto granule osvědčily také u štěňat, jelikož obsahují špičkové maso kachny Barbarie („husokachna“), jelena a bílé ryby. Obsahují 28,6% kvalitních živočišných proteinů a 12% tuků získaných přímo z masa. To jsou hodnoty, které dodají vašemu štěněti dostatek živin a energie pro každý den i bez zbytečných konzervantů a přidaných umělých tuků, či nestravitelné sóji.

Při růstu a vývoji potřebují štěňata i další látky, jako např.vitamíny, uhlohydráty, vlákninu i podporu kloubního aparátu. To vše obsahují granule Yoggies Active v dostatečné míře proto, aby růst a vývoj vašeho psa byl bez komplikací a případných dalších vedlejších příznaků špatně zvoleného krmiva v mládí psa.

Granule Yoggies Active, stejně jako i další produkty naší značky neobsahují žádnou chemii, konzervanty, sóju, ani geneticky upravené složky, obilí apod.

Hledáte-li tedy nejlepší granule pro své štěně a rozhodli jste se pro granule lisované za studena, pak Yoggies Active jako minigranule nebo i v běžné velikosti granulí pro větší štěňata jistě budou vaší správnou volbou pro zdravé krmení vašich psů.