Já krmím zdravě

Já krmím zdravě Previous item Když psi "prdí" Next item Náš příběh

Prakticky každý veterinář potvrdí, že mnoha nemocem psů i koček by se dalo předejít, pokud by chovatelé používali zdravá a kvalitní krmiva bez zbytečné chemie. Ta je totiž hlavní příčinou mnoha onemocněním, která začínají různými alergiemi, drbáním, či vypadáváním srsti a mohou končit až nádorovými onemocněními zažívacího traktu.

Mnoho chovatelů dnes již na trhu hledá zdravá krmiva bez zbytečné chemie. To vyvolalo nový trend nazývaný „zdravá krmiva“ pro psy a kočky.

 

Na uvážení každého chovatele, nebo obchodníka tak zůstává rozhodnutí, zda bude krmit, nebo prodávat taková krmiva, která obsahují minimum, nebo žádnou chemii. Z dlouhodobého hlediska mají totiž kvalitní krmiva a doplňky vliv nejen na pevné zdraví a obranyschopnost organismu psa i kočky, ale také na peněženku i psychiku chovatele. Pokud bude váš mazlíček zdravý, dá se předpokládat, že za veterinární péči v průběhu života psa i kočky utratíte méně, než v případě, kdy krmíte „čímkoliv“.

Z vlastní, dlouholeté zkušenosti, především jako majitel psů, mohu doporučit zdravá krmiva bez chemie. Ta zaručí mnohem lepší zdraví i obranyschopnost organismu psa a bezstarostné soužití vás obou bez zdravotních potíží.

Já krmím mazlíky zdravě. A co Vy?

Jiří Švihálek
jednatel společnosti Yoggies s.r.o.