Proč krmit granulemi lisovanými za studena?

Proč krmit granulemi lisovanými za studena? Previous item Jak poznat kvalitní... Next item Co jsou granule lisované...

Pro chovatele je jeden z nejhorších pohledů, když je jeho mazlíček nemocný. Málokdo si však připustí myšlenku, že za mnohé zdravotní problémy psa může on sám špatným výběrem krmiva. Přitom zdravé a kvalitní krmivo pro psa nemusí být extrémně drahé, aby bylo zdravé. Tedy proč krmit granulemi lisovanými za studena?

  • Protože sami chováme psy a někdy jsme s nimi a jejich zdravím měli velké potíže, řekli jsme si, že vymyslíme taková krmiva, která se blíží svou chutí a vůní potravě z přírody, nebudou obsahovat chemii, sóju, lepek a nebudou vůbec, nebo minimálně tepelně ošetřena.
  • Testy prokázaly, že granule Yoggies lisované za studena s laktobacily podporují imunitu, čistí střeva a obsahují mnoho přírodních živin a vitamínů prospěšných pro kvalitní kůži, srst, zažívání a fit život. Granule Yoggies jsou našimi zákazníky hodnoceny jako jednička na trhu v přínosu zdraví pro jejich psy.

Jak se vyrábějí běžné granule a jak granule Yoggies:

Běžné, extrudované granule se vyrábějí tak, že se nejdříve suroviny rozemelou na jemný prášek ze kterého se pak vytvoří práškové těsto (podobné paštice). To se za velkého tlaku a teploty lisuje a „peče“ do formy granulí. Zcela logicky pak dochází ke zničení velké většiny přírodních živin jako jsou vitamíny, enzymy, minerály i přirozené chutě a vůně. To vše musí být do granulí opět dodáno. Jak jinak, než chemicky!

Granule Yoggies – lisované za studena se vyrábí jinak. Především je podle know-how naší receptury vyrábí přední německá firma na výrobu granulí lisovaných za studena Lupo Gruppe. Podle našeho receptu se pak kvalitní a syrové suroviny pouze suší, melou a lisují do tvaru granulí. Tento proces uchová v granulích veškeré živiny, vitamíny, chutě i vůni. K tomu se nám podařilo přidat a v granulích uchovat i laktobacily. Laktobacily v granulích podporují střevní mikroflóru a imunitu psa.

Jaké jsou benefity pro zdraví psa, pokud krmíte Yoggies?

  • Potrava je podobná té z přírody, jelikož se všechny suroviny melou pouze syrové a sušené
  • Granule obsahují vše, co pes může objevit v přírodě. Tedy maso, ovoce, bylinky, kolagen i laktobacily pro podporu imunitního systému psa
  • Na rozdíl od extrudovaných granulí, které v žaludku psa nabobtnají se granule za studena lisované v žaludku psa rovnou rozpouštějí
  • Proces rychlého trávení, tedy rozpouštění granulí v trávicím systému zabezpečí, že potrava prochází trávicím traktem rychleji
  • Rychlejší trávení potravy zajistí to, že se neukládají v trávicím traktu nestrávené zbytky a potrava zbytečně nekvasí apod.
  • Granule čistí trávicí trakt, potlačují plynatost i nadýmání a odstraňují zubní kámen
  • Granule neobsahují žádnou chemii, dochucovadla, obiloviny ani sóju. Pes je vitální a má lesklou srst.
  • Extrudované granule pes hůře tráví. Granule Yoggies jsou výborně stravitelné. Nebobtnají, rozpouštějí se!

Nyní se Vám pokusíme odpovědět na otázku proč krmit granulemi lisovanými za studena právě Vašeho psa?

Na prvním místě by mělo být Vaše odhodlání, že chcete krmit psa zdravě, bez chemie, lepku a sóji. V ten okamžik je již pouze na Vaší volbě, jakou velikost a příchuť granulí Yoggies vyberete. V naší nabídce jsou granule lisované za studena s laktobacily pro malá plemena psů jako jsou například granulky pro Yorkshírské teriéry, Čivavy apod. Tyto granule jsou vhodné také pro štěňata, jelikož krmiva Yoggies vyvíjíme jako „All Life Stages“ pro všechny věkové kategorie psů.

Garance Yoggies pro naše zákazníky i jejich pejsky vychází již z naší filosofie. Ta říká, že vyrábíme pouze taková krmiva, která jsou bez chemie, lepku, sóji i konzervantů. Naše krmiva obsahují pouze přírodní látky, podporují celkové zdraví psa od štěněte až po starší psy všech plemen, jsou velmi dobře stravitelné a při dlouhodobém krmení nezanechávají v zažívacím traktu zbytky nestrávené potravy jako to mohou dělat nekvalitní extrudovaná krmiva. Jako bonus získá Váš pejsek z krmiv Yoggies také výtažek z masa mušlí, který je vynikající pro posílení kloubů a pojivových tkání, šlach, vazů i plotének a podporuje tvorbu synoviální tekutiny.

Pokud krmíte „Yoggies“, děláte pro zdraví svého psa maximum.