Chovatelský program Yoggies

Chovatelský program Yoggies Previous item Nové granule Yoggies... Next item Zákaz prodeje...

Nový chovatelský program Yoggies pro rok 2017 je určen všem chovatelům, kteří vlastní příslušná povolení, přihlášky vrhů apod.

Jelikož se na nás obrací stále více chovatelů, rozhodli jsme se, že těm poctivým, kteří to myslí se psy opravdu dobře, vyjdeme v roce 2017 maximálně vstříc.

Na kvalitě našich krmiv si zakládáme den co den. A protože NEPODPORUJEME MNOŽÍRNY PSŮ požadujeme od chovatele příslušné dokumenty, které prokáží jeho kvalifikaci a odbornost, příp.i přihlášky „vrhu“ apod. Na základě těchto dokumentů pak přiznáme výhody z Chovatelského programu Yoggies. K těm patří bezesporu zvýhodněné ceny krmiv, možnost dopravy při větších objednávkách, nebo balíčky pro štěňata na cestu k novým majitelům.

Vlastníte-li chovatelskou stanici, napište, nebo zavolejte. K tomu jsme vždy rádi, pokud nám chovatel umožní návštěvu, abychom se přesvědčili, že to skutečně myslí se psy i třeba s jeho novými pány poctivě.

► V r.2017 ani dále nebudeme stanovovat množstevní limity odběrů krmiv! Je pro nás důležité, aby psi byli krmeni zdravě. A proto každý chovatel, který vlastní certifikaci CHS nás může požádat o zaslání chovatelského ceníku.

► Podívejte se na naší novou a intuitivní kalkulačku krmných dávek pro krmiva (granule) Yoggies

Další podmínky pro uzavření smlouvy, doručení ceníků a získání krmiv pro psy z chovatelského programu Yoggies rádi zodpovíme na obchod@yoggies.cz, nebo na tel.: 773197766